Inloggen

Login to your account

Username
Password *
Remember Me

Schoonmaakdag zaterdag 12 augustus 2017

Schoonmaakdag zaterdag 12 augustus 2017

Maandag  17 juli jl. hebben de banen een jaarlijkse onderhoudsbeurt gehad. De banen zijn geïnspecteerd op gebreken, d.w.z. zandvulling, verlijming, vervuiling, netpalen en netten. De banen zijn behandeld met een speciale machine. Deze machine borstelt de vezels op, zuigt het zand uit de mat en brengt deze weer terug. Alles in één arbeidsgang. Ook wordt het stof en vuil wat zich in het oppervlak bevindt, gescheiden van het zand en in een aparte bak opgevangen.

 

Om o.a. de spelers van het open toernooi op een mooi schoon en opgeruimd park te ontvangen, hebben we op zaterdag 12 augustus, een snoei cq schoonmaakdag ingepland. Komen jullie allemaal helpen? We starten om 09.00u en als iedereen zijn eigen snoeigereedschap en schoonmaakmiddelen meeneemt, dan komen we heel  ver. Vele handen maken licht werk en uiteraard wordt voor de inwendige mens gezorgd.