Inloggen

Login to your account

Username
Password *
Remember Me

Rabobank Clubkas Campagne

Vanaf 1 april tot en met 22 april 2016  kan er weer gestemd worden voor de Rabobank Clubkas campagne. Ook de WTV doet hier aan mee. Met het geld dat er opgebracht wordt willen we de entree inclusief de sanitaire voorzieningen verbeteren.  

 

Wie kunnen er stemmen?

Leden van de bank ontvangen voor de stemperiode per post een unieke code waarmee ze kunnen stemmen. Van 1 april t/m 22 april 2016 brengen zij via een stemsite hun stem uit op de verenigingen en/of stichtingen die zij een warm hart toe dragen. Ieder lid ontvangt vijf stemmen, waarvan maximaal twee stemmen op dezelfde vereniging mogen worden uitgebracht. Let op: alleen leden van Rabobank Graafschap mogen stemmen. Als u klant bent, bent u niet automatisch lid.

 

Er kan gestemd worden via de volgende stemsite: https://www.mijnbankenik.nl/graafschap/clubkascampagne?