Inloggen

Login to your account

Username
Password *
Remember Me

Clubkampioenschappen en Open Toernooi

In week 25 en 26 worden de clubkampioenschappen weer georganiseerd. Voor degene die zich niet via toernooi.nl aan kunnen of willen melden, liggen er aanmeldbriefjes bij de bar.

Ook het open toernooi wordt weer georganiseerd in week 34. Daarvoor vragen we wel jullie hulp, mede omdat we op dit moment niet zo´n hele grote bezetting van de toernooicommissie hebben en ook omdat we natuurlijk altijd met leden zitten die dan op vakantie zijn. Dus ben je beschikbaar in week 34, ook al is het maar voor één avond, meld je dan aan bij één van de leden van de toernooicommissie. We zijn blij met alle hulp!

Natuurlijk verwachten we een grote opkomst met beide toernooien, tot ziens op de tennisbaan.