Inloggen

Login to your account

Username
Password *
Remember Me

Racketavonden april en mei 2016

RACKETAVONDEN

                                             

Zoals gezegd zoals gedaan. Op 4, 11, 18 en 25 maart jl. zijn weer de eerste racketavonden geweest. De opkomst was gemiddeld rond de 12 personen die met wisselende weersomstandigheden heerlijk in twee rondes met elkaar gestreden hebben. Zelfs de zalfjes kwamen er nadien aan te pas. Al met al een zeer geslaagde avonden.

Er is veel animo om deze racketavonden op vrijdagen in maanden APRIL en MEI voort te zetten. Echter hebben we ook te maken met voorjaarscompetitie op vrijdagavond. Niet alle vrijdagavonden zijn dan beschikbaar De volgende vrijdagen in April en Mei hebben we WEL een racketavond:

Dus zet in je agenda:

Vrijdag 15 april

Vrijdag 22 april

Vrijdag 29 april

Vrijdag 6 mei

Vrijdag 13 mei

Vrijdag 27 mei

Om 19.15 uur bent u welkom en 19.30 uur starten. Komt allen!