Inloggen

Login to your account

Username
Password *
Remember Me

Racketavond vrijdag 4 maart 2016

Hallo tennisvrienden, vriendinnen,

Na een eerste avond brainstormen met de "nieuwe" bestuursbezetting van de tennisvereniging hebben wij een oud fenomeen uit de doos gehaald. DE RACKETAVOND! En dit hebben we dan voor de eerste avond gepland op vrijdag 4 maart. We beginnen om 19.30 uur. De bar is bezet. Om dat dit in de wandelgangen al vaak is geopperd, verwachten we een grote opkomst. Dus kom op tijd! (19.15 aanwezig)

Voor mensen die niet bekend zijn met de racketavond:
Iedereen kan alleen of natuurlijk ook samen komen en dan wordt er getost wie met wie mag spelen.  Er kan zowel een dubbelspel als enkelspel gespeeld worden. De voorkeur wordt bij binnenkomst doorgeven.

Kom allen, we maken er een sportieve, gezellige avond van!